Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs Zirc

Dátum : 2021.05.01.

Hely: Zirc, VE, HU, 8420

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió
Zirci Fiókja
számlavezető munkatárs
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:
•    számlavezetési feladatok ellátása
•    készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
•    banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése

Elvárások:
•    legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    üzleti, értékesítés orientált szemlélet
•    dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
•    jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
•    terhelhetőség

Előny:
•    banki és pénzkezelési gyakorlat
•    MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
•    alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
•    valutapénztárosi vizsga

Jelentkezési határidő:  2021. május 27.
Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.