Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számlavezetési tanácsadó Veszprém

Dátum : 2021.09.20.

Hely: Veszprém, VE, HU, 8200

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió
Veszprémi Igazgatóság
számlavezetési tanácsadó
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

•    számlavezetési feladatok szakértői ellátása
•    készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
•    banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Elvárások:
•    középfokú vagy felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
•    több éves releváns banki számlavezetői tapasztalat
•    üzleti, értékesítés orientált szemlélet
•    dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
•    jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
•    nyitottság az újdonságok felé

Előny:
•    banki értékpapír forgalmazási területen szerzett tapasztat
•    MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
•    alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
•    valutapénztáros szakképesítés

Jelentkezési határidő:  2021. október 10.
Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.