Állásajánlat megosztása

vállalati elemzési tanácsadó Tatabánya

Dátum : 2022.07.29.

Hely: Tatabánya, KE, HU, 2800

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

Tatabányai Igazgatóság Kereskedelmi Banki Centrum

VÁLLALATI ELEMZÉSI TANÁCSADÓ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • a Vállalati Business Centrum kis-és középvállalati ügyfélkörével kapcsolatos feladatok szakértői szintű ellátása
  • hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése
  • hitelezéssel kapcsolatos monitoring feladatok teljes körű ellátása
  • kockázatvállalásokra vonatkozó előterjesztések teljes vagy elemzői feladatokat igénylő részének előkészítése
  • üzletági szabályzatok változásának figyelemmel kísérése, változások elsajátítása
  • ágazati, szakágazati információk begyűjtése, elsajátítása
  • keresztértékesítéshez szükséges limitelőterjesztések elkészítése
  • értékesítési kampányokban való részvétel, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:  Tatabánya

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
  • számviteli ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyök:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • kereskedelmi banki pénzforgalmi számlavezetési ismeretek
  • államilag elismert angol és/vagy német középfokú nyelvvizsga

Jelentkezési határidő:  2022. augusztus 25.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.