Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalkozói tanácsadó MFB Tatabánya

Dátum : 2021.02.19.

Hely: Tatabánya, KE, HU, 2800

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

MFB területre

vállalkozói tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása
  • Vállalkozói bankszámla és hitel gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Az ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
  • Ügyfél-tájékoztatás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek igényeihez kapcsolódó információgyűjtés
  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése
  • Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelek vonatkozásában

Munkavégzés helye: Tatabánya

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Vállalkozói üzletágban szerzett több éves tapasztalat
  • MFB üzletágban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word, power point)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, elemző képesség, tanulási, fejlődési képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés a határidők betartásával

Jelentkezési határidő:  2021. március 15.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.