Vállalati team támogató szakértő - Tatabányai Vállalati Business Centrum

Dátum:  2024. ápr. 19.
Hely:

Tatabánya, HU, 2800

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Dunántúli Régió

Tatabányai Vállalati Business Centrum

vállalati team támogató szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Vállalati Business Centrum közép- és nagyvállalati portfoliójához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Ügyfélkommunikáció, egyeztetés ügyfelekkel, együttműködés a team-en belül dolgozó ügyfélkapcsolati és elemző kollégákkal.
  • Bankinformációk, igazolások kiadása.
  • Hiteldossziék kezelése, karbantartása.
  • Standard ügyletek kezelése: hitelkérelem befogadása, előterjesztése, szerződéstervezet elkészítése, szerződéskötés, folyósítás, monitoring, ügylet lezárása.
  • Üzletági szabályzatok változásának figyelemmel kísérése, változások elsajátítása

Munkavégzés helye: Tatabánya

Elvárások:

  • gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges képességek:

  • problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • jó kommunikációs készség

Amit előnynek tartunk:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • angol és/vagy német középfokú nyelvismeret
  • számviteli ismeretek