Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalati elemzési szakértő Tatabánya

Dátum : 2021.09.03.

Hely: Tatabánya, KE, HU, 2800

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank
Észak-dunántúli Régió
Tatabányai Igazgatóság Vállalati Business Centrum
VÁLLALATI ELEMZÉSI SZAKÉRTŐ
munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:
- a Vállalati Business Centrum kis-és középvállalati ügyfélkörével kapcsolatos elemzői feladatok szakértői szintű ellátása
- hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése
- hitelezéssel kapcsolatos monitoring feladatok teljes körű ellátása
- kockázatvállalásokra vonatkozó cenzúra előterjesztések teljes vagy elemzői feladatokat igénylő részének előkészítése
- üzletági szabályzatok változásának figyelemmel kísérése, változások elsajátítása
- ágazati, szakágazati információk begyűjtése, elsajátítása
- keresztértékesítéshez szükséges limitelőterjesztések elkészítése

Elvárások:
- felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
- számviteli ismeretek
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
- B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyök:
- mérlegképes könyvelői szakképzettség
- kereskedelmi banki pénzforgalmi számlavezetési ismeretek

- államilag elismert angol és/vagy német középfokú nyelvvizsga

Jelentkezési határidő:  2021. szeptember 30.
Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.