Vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó Tatabányai Vállalati Business Centrum

Dátum:  2024. ápr. 19.
Hely:

Tatabánya, HU, 2800

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Dunántúli Régió

Tatabányai Vállalati Business Centrum

vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Vállalati Business Centrum közép- és nagyvállalati portfoliójának kezelése, proaktív kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.
  • A vállalati hitelezési folyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása: új hiteligények felmérése, hitelelőterjesztés készítése, szerződéskötések, folyósítások lebonyolítása.
  • Aktív akvizíciós tevékenység, potenciális ügyfelek megkeresése.
  • Ügyféligények felmérése, tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása.
  • Cross-selling aktivitás, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye: Tatabánya

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
  • minimum 3 éves banki tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Szükséges képességek:

  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság

Amit előnynek tartunk:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • vállalatfinanszírozási tapasztalat
  • angol és/vagy német középfokú nyelvismeret