Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Prémium tanácsadó Tata

Dátum : 2021.05.03.

Hely: Tata, KE, HU, 2890

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Tatai Fiókja

prémium tanácsadó

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • prémium ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó minőségi számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • minőségi befektetési tanácsadás, ügyfélakvirálás
  • rendszeres minőségi kapcsolattartás a prémium ügyfelekkel
  • értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • ügyfelek megbízása alapján tőzsdei és tőzsdén kívüli ügyletek bonyolítása
  • befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele
  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • értékpapír ügyintézési gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • gyors munkavégzés

Előny:

  • banki gyakorlat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)

Jelentkezési határidő:  2021. május 30.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.