Állásajánlat megosztása

Titkárnő/Titkár

Dátum : 2022.06.14.

Hely: Szolnok, JN, HU, 5000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Szolnok, Szapáry úti fiókja
TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS
pozícióba új munkatársat keres

A Fiókigazgató napi munkájának támogatására keressük új titkársági asszisztens kollégánkat!

Téged keresünk, ha szeretnél komplex, változatos feladatok megoldásában részt venni és a dinamikusan változó piaci környezetben proaktívan tudod támogatni területünk vezetőit.

Milyen feladatok várnak rád?

•    Elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése
•    Szervezési feladatok intézése, határidők nyomon követése
•    Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, társterületekkel
•    Postázással kapcsolatos feladatok ellátása
•    Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
•    Értekezletek és tárgyalások szervezése
•    Dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha:
•    Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
•    Szereztél már legalább 2 éves tapasztalatot hasonló munkakörben
•    Képes vagy vezetői anyagok, előterjesztések önálló írására
•    MS Office programokat (különösen az Excelt) haladó szinten ismered
•    Dinamizmus, nyitottság és proaktivitás jellemez
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel

Mit nyújtunk mi számodra?
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoportban fejlődhetsz szakmailag
•    Egy lendületes és összetartó csapat tagja lehetsz
•    Munkádat versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk