Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó

Dátum : 2022.11.09.

Hely: Szolnok, JN, HU, 5000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Szolnok, Szapáry úti fiókjába
PRÉMIUM ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ
pozícióba új munkatársat keres

Feladatok:

  • Prémium ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó minőségi számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • Minőségi befektetési tanácsadás, ügyfélakvirálás
  • Rendszeres kapcsolattartás a prémium ügyfelekkel
  • Értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • Ügyfelek megbízása alapján tőzsdei és tőzsdén kívüli ügyletek bonyolítása
  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés

Számunkra nagyon fontos:

  • Értékpapír jogi, üzletági vizsgával rendelkezz
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezz
  • Légy nyitott a fejlődésre

Mit várunk Tőled:

•    legalább középfokú, lehetőleg gazdasági vagy pénzügyi végzettséget
•    kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességet
•    értékesítési vénát és kitartó hozzáállást
•    nyitottságot az új megoldásokra, innovatív eszközökre és szolgáltatásokra
•    gyors tanulási készséget: új információk, ismeretek gyors elsajátítása, beépítése a munkádba
•    képes legyél magas elvárások mellett is magas színvonalon teljesíteni, a kihívások lelkesítenek