Betöltés...
Állásajánlat megosztása

PB tanácsadó, Szolnok

Dátum : 2021.09.11.

Hely: Szolnok, JN, HU, 5000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Dél-alföldi Régiója pályázatot hirdet
Privát banki tanácsadó
munkakör betöltésére

Feladatok:
•    Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
•    Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások lebonyolítása
•    Befektetési tanácsadás nyújtása Privát banki ügyfelek részére
•    Befektetésekhez kötődő tranzakciók végrehajtása
•    Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése

Követelmények:
•    Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
•    Banki ügyfélszolgálati tapasztalat
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
•    Legalább középszintű idegennyelvismeret
•    Jó csapatmunka készség
•    Ügyfélközpontúság
•    Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
•    B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•    Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP I. tanfolyam
•    MNB Tőkepiaci üzletkötői hatósági vizsga
•    Clavis rendszer felhasználói szintű ismerete
•    Értékesítői jártasság

Munkavégzés helye: Szolnok