Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói - Szolnok

Dátum:  2024. ápr. 19.
Hely:

Szolnok, HU, 5000

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladataid lesznek:

  • Kis- és középvállalati szegmensben ügyféltárgyalások szervezése, külső helyszínen történő lebonyolítása
  • A területen történő KKV akvizíció koordinálása
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő üzleti megoldások kidolgozása, és a bank vállalati termékeinek értékesítése
  • A portfólió folyamatos bővítése és proaktív menedzselése
  • Az ügyfelek számára a közvetlen és magas színvonalú szakmai tanácsadás biztosítása
  • A központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezelése

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséget szereztél
  • Szakmailag ismered a vállalkozások működésének sajátosságait
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készséged van
  • Értékesítési szemlélet és képesség
  • Nagyfokú önállóság és sikerorientáltság
  • Legalább 3 év vállalati finanszírozási vagy értékesítési területen szereztél már tapasztalatot
  • B kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezel

Amit előnynek tartunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mikro, kis- és középvállalati ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat, banki vállalati termékek ismerete
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria
  • Céges személygépjármű, laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Belépést követő orientációs program, majd folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések

 Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén.