Betöltés...

Számlavezető munkatárs - 2310 Szigetszentmiklós Ifjúság útja 17.

Dátum : 2021.09.09.

Hely: Szigetszentmiklós, PE, HU, 2310

Az OTP Bank Nyrt. 2310 Szigetszentmiklós Ifjúság útja 17. szám alatti fiókja
SZÁMLAVEZETŐ MUNKATÁRS
munkakörbe keresi új csapattagját.

Feladatok:
•    készpénzforgalom, pénzügyi tranzakciók bonyolítása
•    számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése
•    számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
•    banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:
•    legalább középfokú végzettséget szereztél
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    szívesen foglalkozol ügyfelekkel, pénzkezeléssel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel

Előnynek tartjuk, ha:
•    ha már van alapfokú nyelvvizsga bizonyítványod vagy valutapénztárosi végzettséggel rendelkezel
•    van már tapasztalatod az értékesítés/ügyfélszolgálat/készpénzkezelés területén
•    felsőfokú végzettséget szereztél

Ezeket adjuk cserébe:
•    vidám, összetartó, támogató csapat
•    hosszú távon stabil munkahely
•    versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
•    munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása