Számlavezető munkatárs 6 vagy 8 órában - 2310 Szigetszentmiklós, Háros u. 120. (Auchan)

Dátum : 2022.06.16.

Hely: Szigetszentmiklós, PE, HU, 2310

Az OTP Bank Nyrt. 2310 Szigetszentmiklós, Háros u. 120. (Auchan) szám alatti fiókja
SZÁMLAVEZETŐ MUNKATÁRS
munkakörbe keresi új, ambiciózus csapattagját 6 vagy 8 órában.

Feladatok:

•    készpénzforgalom bonyolítása
•    számlaforgalom kezelése (pl.: átutalások, csoportos beszedési megbízások rögzítése; internetbank szolgáltatás megismertetése, adategyeztetés)
•    banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:

•    legalább középfokú végzettséget szereztél
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    szívesen foglalkozol ügyfelekkel
•    pontos, precíz munkavégzés jellemez és kommunikációd kiemelkedő

Előnynek tartjuk, ha:

•    van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés/készpénzkezelés területén
•    felsőfokú végzettséget szereztél
•    kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

•    a munkakörhöz kapcsolódó képzéseket támogatjuk
•    biztonságot, stabil tulajdonosi hátteret és jövőképet biztosítunk
•    fiatal, dinamikus csapatunk tagjává válhatsz, ahol versenyképes bérezésben lesz részed és te döntheted el, hogy 6 vagy 8 órás munkaviszonyban dolgoznál-e szívesebben