Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalati elemzési szakértő, Szeged

Dátum : 2020.10.16.

Hely: Szeged*, CS, HU, 6700

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

ÚJ VÁLLALATI ELEMZÉSI SZAKÉRTŐ MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK!

Feladatok:

  • Kereskedelmi banki hitelezési tevékenység
  • Hitelezési folyamat során, a tárgyalást megelőző előszűrések, előminősítések elvégzése
  • Adatok rögzítése a banki rendszerekben
  • Hitelkérelmek befogadása, ügyletek strukturálása, előterjesztése, döntésre történő előkészítése
  • Egyeztetés kockázati döntéshozókkal
  • Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményezése
  • Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetekben beavatkozás
  • Passzív banki termékekkel kapcsolatos egyedi ügyféligények kielégítése, rendelkezés a fiókok felé, pénzforgalmi számlák monitoringja
  • Közreműködés az ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív jellegű kérések megoldásában, kezelésében, kapcsolattartás az ügyfélkapcsolati kollegákkal
  • Bankinformációk, igazolások kiadásának előkészítése az ügyfélkapcsolati referens jelzése alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú – pénzügyi/gazdasági – végzettség
  • Elemzési-pénzügyi-számviteli tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Word, Excel, Powerpoint felhasználói szintű ismerete
  • Mobilitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség