Lakossági ügyfélkapcsolati tanácsadó - Szeged, Takaréktár u.

Dátum:  2024. szept. 10.
Hely:

Szeged, HU, 6720

Feladataid lesznek:

  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés
  • ügyféligények felmérése, ajánlattétel, tranzakció végrehajtása, referálás
  • lakossági fizetési számlákhoz kapcsolódó banki szolgáltatásokra vonatkozó tanácsadás, tranzakciók végrehajtása
  • munkakörhöz kapcsolódó ügyfélkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • fogyasztási hitelezéshez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése és tranzakciók végrehajtása
  • értékpapír számlavezetési szolgáltatáshoz kapcsolódó ügyletek lebonyolítása

Mit várunk tőled?

  • minimum középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • minimum 1 éves banki értékesítői tapasztalat
  • pénzkezelési gyakorlat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontúság
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés a határidők betartásával
  • kiemelkedő lojalitás és magas teherbíró képesség

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

  • mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
  • innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert alkalmazunk
  • ambiciózus kollégáink részvételével belső karrierprogramot működtetünk, de ezen túl is támogatunk szakmai kiteljesedésedben
  • vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap az ügyfelek problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
  • versenyképes bérezési rendszerben az alap- és teljesítménybéren felül kiemelkedő cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz
  • egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunk
  • dolgozói kedvezményeket (pl. mobil-, sportszolgáltatás, kamatkedvezmény, üdülés) és
  • betanulásod idejére kiemelt támogatást adunk