Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Csoportvezető - Pénzforgalmi Osztály

Dátum : 2021.11.25.

Hely: Szeged*, CS, HU, 6700

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

CSOPORTVEZETŐ POZÍCIÓBA KERESSÜNK ÚJ MUNKATÁRSUNKAT!
MUNKAVÉGZÉS HELYE: OTP Bank, Szeged, Takaréktár u. 7., Pénzforgalmi Osztály

Feladatok:
•    Vállalkozói bankszámlák számlavezetési és mikro- és kisvállalati hitelezési feladatainak szakértői lebonyolítása és koordinálása
•    Banki és bankcsoporti termékértékesítés és az értékesítés ösztönzése, tervteljesítés koordinálása
•    Időszaki tervkiírások teljesítése
•    A beosztott munkavállalók munkavégzésének koordinálása
•    Optimális ügyfél várakozási idő biztosítása
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélakvirálás
•    Fióki back-office tevékenység koordinálása, ellenőrzése
•    Előírt statisztikák, jelentések készítése

Mit várunk Tőled:
•    Felsőfokú szakirányú végzettséget
•    Bankban, pénzügyi területen szerzett munkatapasztalatot
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességet
•    Értékesítési vénát és kitartó hozzáállást
•    Gyors tanulási készséget: új információk, ismeretek gyors elsajátítása, beépítése a munkádba

Ezeket adjuk cserébe:
•    Hosszú távon stabil munkahely és fizetés
•    Alapbéren felül számos plusz juttatás
•    Folyamatos szakmai támogatást adunk, hogy kiváló szakemberré válhass