Állásajánlat megosztása

PRIVÁT BANKI TANÁCSADÓ SZÉKESFEHÉRVÁR

Dátum : 2022.06.17.

Hely: Székesfehérvár, FE, HU, 8000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

SZÉKESFEHÉRVÁRI IGAZGATÓSÁGA

PRIVÁTBANKI TANÁCSADÓ

munkakör betöltésére munkatársat keres

TELJES MUNKAIDŐBEN

Feladatok:

  • Privátbanki ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása, ügyfélmegtartás
  • Privátbanki ügyfelek részére befektetési tanácsadás nyújtása
  • Eszközallokációhoz kötődő tranzakciók végrehajtása
  • Kapcsolattartás a privátbanki ügyfelekkel
  • Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése, értékesítési munka szakértői támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • MNB hatósági vizsga
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Banki és bankcsoporti termékek kiváló ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Min. 2 éves üzletági tapasztalat
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP I. tanfolyam
  • Értékesítői és marketing jártasság
  • Jó csapatmunkakészség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Magyarország vezető privátbanki szolgáltatója
  • magasan képzett és motivált tanácsadói hálózat
  • kiszámítható karrierút
  • folyamatos képzés az OTP Privát Banki Akadémia keretei között

Jelentkezési határidő:  2022. július 13.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.