Betöltés...

Projektfinanszírozási tanácsadó (Ingatlan projekt hitelezési terület)

Dátum : 2021.02.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Ingatlan projekt hitelezési csapatunkba keresünk új munkatársat, ahol – tekintettel az OTP Csoport regionális jelenlétére –  a magyarországi finanszírozás mellett a terület tevékenységének jelentős részét teszi ki a OTP csoport országaiban a leánybankokkal történő közös finanszírozás.

Feladatok:

  • A meglévő portfolióban lévő projektek, illetve új finanszírozási ügyletek menedzselésével kapcsolatos feladatokban való közreműködés az alábbi területeken:
  • Bank speciális finanszírozási területén egyedi hitelügyletek komplex kezelése
  • Beérkező hitelkérelmek és kapcsolódó dokumentációk értékelése, projektkockázatok felmérése
  • Piacelemzések elkészítése
  • Projekt pénzügyi modelljének elkészítése, illetve auditálása
  • Finanszírozási struktúra kidolgozása
  • Előterjesztési dokumentáció összeállítása
  • Részvétel a jogi, műszaki és biztosítási átvilágításban
  • Finanszírozási dokumentáció kidolgozása
  • Hitelfelvevő, társfinanszírozók és tanácsadók koordinálása
  • Lehívások ügyintézése, ügynöki feladatok ellátása
  • Projekt-monitoring
  • Kapcsolódó belső banki adminisztrációs feladatok ellátása.

Akit keresünk:

  • Pénzügyi / gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-2 év projektfinanszírozási VAGY 4-5 év corporate finanszírozási területen szerzett munkatapasztalat
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Komplex gondolkodási képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Motiváltság
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunka
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9.