Ügyfélforgalmi tanácsadó Sopron Várkerületi Fiók

Dátum:  2024. ápr. 5.
Hely:

Sopron, HU, 9400

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Dunántúli Régió

Sopron Várkerületi Fiókja

ügyfélforgalmi tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • lakossági számlavezetéshez kapcsolódó rövid tranzakciós feladatok végrehajtása
  • a fiókba érkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása a fiók szolgáltatásairól
  • ügyféltér-menedzselési folyamatok támogatása
  • bankfióki eszközök bemutatása és használatának támogatása
  • betérő ügyfelek kéréseinek, problémáinak kezelése
  • időpontra érkező ügyfelek fogadása
  • általános információ adás a Bank termékeiről, szolgáltatásairól

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény-és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó, tárgyalási készség
  • terhelhetőség

Előny:

  • ügyfélszolgálati, banki tapasztalat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci/PSZKT/Biztosítás közvetítői)
  • társalgási szintű aktív angol vagy német nyelvtudás