Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs Sátoraljaújhely

Dátum : 2022.01.07.

Hely: Sátoraljaújhely, BZ, HU, 3980

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Számlavezető munkatárs, Sátoraljaújhely

Mi lenne a te feladatod:
•    Készpénzforgalom bonyolítása
•    Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése
•    Számlák fölötti rendelkezések, állandó és eseti megbízások, felhatalmazások, nyilvántartása, igazolások kiadása
•    Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
•    A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás
•    Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés

Mit várunk tőled?

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Teljesítményorientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • Banki és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Értékpapír, biztosítási vagy lakáshitel területen szerzett tapasztalat

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása