Állásajánlat megosztása

Lakáshitel értékesítési tanácsadó - Sátoraljaújhely

Dátum : 2022.06.16.

Hely: Sátoraljaújhely, BZ, HU, 3980

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Lakáshitel értékesítési tanácsadó, Sátoraljaújhelyi Fiók

Mi lenne a te feladatod:

•    Lakossági hiteltermékek értékesítése
•    Hitelkérelmek befogadása
•    Támogatások igénylésével kapcsolatos ügyintézés
•    Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
•    Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Mit várunk tőled?

•    Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
•    Lakáshitelezési területén szerzett tapasztalat
•    Teljesítményorientáltság
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    Értékesítési szemlélet
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

•    Banki és/vagy értékesítési tapasztalat
•    Lakáshitel területen szerzett tapasztalat
•    Nyelvismeret

Ezeket adjuk cserébe:

•    Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
•    Vidám, összetartó, támogató csapat
•    Hosszú távon stabil munkahely