Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Fióki ügyfélszolgálati munkatárs Sárvár

Dátum : 2021.11.23.

Hely: Sárvár, VA, HU, 9600

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Sárvári Fiók

FIÓKI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • a fiókba érkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása a fiók szolgáltatásairól
  • bankfióki eszközök bemutatása és használatának támogatása
  • betérő ügyfelek kéréseinek, problémáinak kezelése
  • időpontra érkező ügyfelek fogadása
  • általános információ adás a Bank termékeiről, szolgáltatásairól

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • aktív ukrán, orosz nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • nyitottság az új megoldásokra és szolgáltatásokra
  • empátia az ügyfelekkel szemben
  • rugalmasság
  • új információk és ismeretek gyors elsajátítása, beépítése a napi munkába

Előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • banki vagy értékesítési tapasztalat

Jelentkezési határidő:  2021. december 19.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.