Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Fiókirányító, Rétság

Dátum : 2021.11.24.

Hely: Rétság, NO, HU, 2651

Mi lenne a Te feladatod:

•    A fiók értékesítési feladatainak szakértői támogatása
•    Időszaki tervkiírások teljesítése
•    Fiókműködés szervezése, fióküzemeltetési feladatok ellátása
•    A beosztott munkavállalók munkavégzésének koordinálása
•    Vezetői ellenőrzés
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-akvizíció
•    Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése

Mit várunk tőled:
•    Azonosulási képesség az OTP Bank célkitűzéseivel
•    Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•    Irányítás, szervezés képessége
•    Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
•    Mobilitás, gépkocsi használat

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Banki és/vagy értékesítési tapasztalat
  • ÉP és/vagy Lakáshitelezési ismeretek

Ezeket adjuk cserébe:
• Vidám, összetartó, támogató csapat
• Hosszú távon stabil munkahely
• Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
• Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2021.12.22.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.