Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalkozói munkatárs

Dátum : 2020.10.02.

Hely: Pécs, BA, HU, 7600

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Pécs, Rákóczi út 44. szám alatti fiókunkba

Vállalkozói munkatársat keresünk

Feladatok:

Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése

Vállalkozói hitelek ajánlása és értékesítése

Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése

Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

Minimum középfokú (lehetőleg szakirányú) iskolai végzettség

Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség

Teljesítményorientáltság

Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

Felsőfokú iskolai végzettség

Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete

Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat

Kereskedelmi banki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk:

Munkaviszonyban történő munkavégzés

Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék

Cafeteria csomag

jövőbeli fejlődési lehetőség: MKV tanácsadó