Vállalati team támogató szakértő Pécs Vállalati Business Centrum

Dátum:  2024. máj. 2.
Hely:

Pécs, HU, 7621

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Dunántúli Régió

Pécs Vállalati Business Centrum

vállalati team támogató szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Vállalati Business Centrum közép- és nagyvállalati portfoliójához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfélkommunikáció, egyeztetés ügyfelekkel, együttműködés a team-en belül dolgozó ügyfélkapcsolati és elemző kollégákkal
  • Finanszírozással kapcsolatos szerződéses csomagok összeállítása
  • Hiteldossziék kezelése, karbantartása
  • Standard ügyletek kezelése: hitelkérelem befogadása, előterjesztése, szerződéstervezet elkészítése, szerződéskötés, folyósítás, monitoring, ügylet lezárása
  • Üzletági szabályzatok változásának figyelemmel kísérése, változások elsajátítása

Munkavégzés helye: Pécs

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság

Amit előnynek tartunk:

  • angol és/vagy német középfokú nyelvismeret
  • számviteli ismeretek