Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Rakodó / anyagmozgató

Dátum : 2021.11.19.

Hely: Páty, BU, HU, 2071

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Rakodó / anyagmozgató kollégát keres,

határozott időre

Feladataid lesznek:

Raktári környezetben anyagmozgatás, szállító gépjárműre le- és felrakodás
Irattári dobozok hajtogatása, vonalkódozása
Nyilvántartási rendszerekben egyszerű rögzítési feladatok ellátása, workflow kezelés
Komissiózás és csomagolás kiszedési lista, szállítólevél alapján, átadás a szállító részére
Konkrét feladatra szabott utasítások, szabályozások követése, betartása
Feladatra szabott határidők tartása, monotonitástűrés, fizikai teherbírás és pontosság tartása a napi munkarutinban
Raktár rendezett állapotának biztosítása, felelős raktárkezelés
Irattár és raktár költöztetési projektben aktív részvétel

Téged keresünk, amennyiben:Rendelkezel alap- vagy középfokú végzettséggel
Szabályokat pontosan betartod és megbízható vagy
Monotónia tűrő képességgel rendelkezel
Jó a fizikai teherbírásod

Amit előnynek tartunk:

Magasraktári területen szerzett tapasztalat
Vonalkódos raktári rendszer és eszközök ismerete

Amit kínálunk számodra:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
Biztosított utazás a munkavégzés helyére Budapestről
Professzionális munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Egyműszakos munkarend
Támogató csapat és jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Páty és Budapest (Csepel) telephelyre is keresünk kollegákat