Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Dokumentumkezelési referens

Dátum : 2021.05.03.

Hely: Páty, BU, HU, 2071

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
kollégát keres

Feladataid lesznek:

  • Beérkező irattároló egységek és dokumentumok teljes körű adminisztrációja (anyagok átvétele, nyilvántartásba vétele, feldolgozása, betárolása)
  • Irattári nyilvántartások folyamatos frissítése
  • Dokumentumok, akták, dobozok rendszerezése, kikeresése és szállításra való előkészítése
  • Selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása és adminisztrálása
  • Szkennelési feladatok ellátása
  • Akták, dobozok vonalkódozása, rendszerben rögzítése
  • Irattári költözési feladatokban részvétel (dobozolás, raklapok rakodása)

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Szabályokat pontosan betartod és megbízható vagy
  • Monotónia tűrő képességgel rendelkezel
  • Jó a fizikai teherbírásod

Amit előnynek tartunk:

  • Irattári területen szerzett tapasztalat
  • Dokumentumkezelési ismeret
  • Raktár-logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk számodra:

  • Akár hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
  • Biztosított utazás a munkavégzés helyére Budapestről

Munkavégzés helye: Páty, Pest megye (1 éven belül Budapest, Csepel)