Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Borítékológép-kezelő

Dátum : 2021.05.03.

Hely: Páty, PE, HU, 2071

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

OTP NyRT. Nyomdai Főosztályára
keressük
Borítékológép-kezelő munkatársunkat

Feladatok
-    A kijelölt gépen folyamatos munkavégzés.
-    A munkalapon, illetve egyéb előírásokban rögzített boríték, melléklet, levél, vágás vagy hajtási mód használata.
-    Címzés helyességének és a nyomat minőségének figyelése, hiba esetén jelzés az intézkedésre jogosult személynek.
-    Elkészült küldemények igény szerinti kötegelése.
-    Javításra kerülő anyagok sorszám szerinti összerakása és felvezetése a munkakísérő lapra.
-    Kibocsátásra előkészített anyagok előírásoknak megfelelően raklapon és adott helyen való tárolása.
-    A nem megfelelő címzésű levelek elkülönített kezelése.
-    A munkalapok, munkakísérő lapok, gépnapló pontos, áttekinthető vezetése.
-    Gépek műszaki állapotának folyamatos figyelése, hibás működés rögzítése a gépnaplóban, műszerész értesítése, napi karbantartási, géptisztítási feladatok elvégzése.
-    A gyártáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
-    Az elkészült termékek minőségének folyamatos ellenőrzése.
-    A termékek vágása, csomagolása.
-    Az elkészült termékek átadáshoz, szállításhoz való előkészítése.
-    FSC eljárásrend szerinti feladatok ellátása

Elvárások
-    Középfokú iskolai végzettség
-    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-    Feladatok szakszerű, pontos és gyors elvégzése
-    Műszaki, gépkezelői tapasztalat
-    Monotonitás tűrés
-    Nagyfokú precizitás
-    Önálló munkavégzés
Amit nyújtani tudunk
-    Tanulási, fejlődési lehetőség
-    Stabil tulajdonosi háttér
-    Dinamikus csapat
-    Kedvező juttatási csomag, cafeteria rendszer
-    Tervezhető munkaidő
-    Határozatlan idejű munkaviszony