Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Lakossági mobil értékesítési munkatárs, BAZ megye

Dátum : 2021.04.20.

Hely: Miskolc, BZ, HU, 3500

Lakossági mobil értékesítési munkatárs, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Mi lenne a te feladatod:
•    Banki és bankcsoporti lakossági termékek, szolgáltatások külső helyszínen értékesítése
•    Lakáscélú és ingatlanfedezetes hitelajánlatok készítése, hiteligénylés lebonyolítása
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel, új ügyfelek akvirálása
•    Munkakörhöz tartozó jelentések elkészítése
•    Együttműködés a bankfiókokkal

Mit várunk tőled?
•    Gazdasági vagy pénzügyi végzettség
•    Legalább egy éves pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
•    B kategóriás gépjárművezetői engedély
•    Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
•    Teljesítményorientáltság
•    Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Ezeket adjuk cserébe:
•    Munkaviszonyban történő munkavégzés, versenyképes fix alapbér és kitűnő teljesítmény arányos jutalék, cafeteria csomag
•    Gépjármű, mobiltelefon, laptop használat
•    Díjmentes vállalati képzési program, folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
•    Fiatal dinamikus csapat
•    Rugalmas munkaidő
•    Innovatív, versenyképes termékek
•    Izgalmas, változatos feladatok
•    Hosszú távú munkalehetőség