Ügyfélforgalmi tanácsadó-Mátészalka

Dátum:  2024. máj. 7.
Hely:

Mátészalka, HU, 4700

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Mi lenne a Te feladatod:

  • Fiókba betérő ügyfelek fogadása
  • Ügyféltér-menedzselési folyamatok támogatása
  • Lakossági számlavezetéshez kapcsolódó rövid tranzakciós feladatok végrehajtása
  • Ügyfél-edukációs feladatok elvégzése
  • Ügyfélkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • Keresztértékesítési potenciál azonosítása, referálás
  • Bank- és Bankcsoporti termék és szolgáltatás értékesítése

Mit várunk tőled?

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Teljesítményorientáltság
  • Értékesítési szemlélet
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • Banki és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása