Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs, Komádi

Dátum : 2019.01.10.

Hely: Komádi, HB, HU, 4138

A Komádi Fiókunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

számlavezető munkatárs

Feladatok:

  • banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • számlavezetési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • banki tranzakciós műveletek elvégzése
  • készpénzforgalom kezelése

Akit keresünk:

  • legalább középfokú gazdasági, vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • munkájában pontos és megbízható
  • eredmény- és teljesítményorientált
  • ügyfélközpontú, jól kommunikációs készséggel bír
  • gyorsan sajátítja el az új ismereteket
  • gyakorlott számítógép felhasználó

  Amit előnynek tartunk:

  • banki és értékesítési gyakorlat
  • értékpapír ügyintézői vizsga
  • vállalkozói számlavezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú versenyképes juttatások
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer

Jelentkezési határidő: 2019.január 27.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.