Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Osztályvezető, Kisvárda

Dátum : 2021.02.22.

Hely: Kisvárda, SZ, HU, 4600

Mi lenne a te feladatod:

•    A fiók tevékenységének operatív irányítása
•    Fióküzemeltetési feladatok ellátása, beosztott munkavállalók munkavégzésének koordinálása
•    A Bank és a Régió célkitűzéseinek megvalósításában való aktív és eredményes közreműködés
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-akvirálási tevékenység
•    Bank- és Bankcsoport termékértékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátása, operatív irányítása
•    A fiók értékesítési feladatainak szakértői támogatása
•    Vezetői ellenőrzés

Mit várunk tőled?
•    Banki tapasztalat
•    Felsőfokú végzettség
•    Teljesítményorientáltság
•    Értékesítési szemlélet
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•    Befektetési és/vagy ingatlanhitel engedélyezési feladatokban szerzett tapasztalat
•    MFB / Kisvállalati hiteltermékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Ezeket adjuk cserébe:
•    Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
•    Vidám, összetartó, támogató csapat
•    Hosszú távon stabil munkahely