Állásajánlat megosztása

Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó Kiskunhalas

Dátum : 2019.08.02.

Hely: Kiskunhalas, BK, HU, 6400

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértői szintű ellátása
  • Ügyfélakvirálás vállalati területen
  • Tárgyalások lebonyolítása; ügyféligények felmérése
  • Hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, adósminősítés, előterjesztések elkészítése
  • Gazdálkodási adatok elemzése, értékelése, szerződések elkészítése, monitoring feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társterületekkel, keresztértékesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű nyelvtudás (angol, német)
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
  • Mobilitás, jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • stabil tulajdonosi háttér
  • versenyképes jövedelem, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • folyamatos szakmai fejlesztés, támogatás