Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Lakossági hitelezési tanácsadó, Kecskemét

Dátum : 2021.09.27.

Hely: Kecskemét, BK, HU, 6000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Lakossági hitelezési tanácsadót

keresünk

Régiós Hitelfeldolgozó Központunkba

Feladatok:

  • ingatlanhitel ügyletek háttérrögzítése, engedélyezésre történő előkészítése
  • a megfelelő gyakorlat, tapasztalat elsajátítását követően lehetőség nyílik az ingatlanhitel ügyletek ellenőrzésére, engedélyezésére
  • fióki munkatársakkal való kapcsolattartás és szakmai támogatásuk
  • az újdonságok, szakmai változások lekövetése

Akit keresünk:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik, gazdasági vagy pénzügyi szakirány előny
  • a háttérben zajló munkafolyamatokat preferálja, jól tűri a monotonitást
  • stabil ingatlanhitel szakmai tudással és hozzá kapcsolódó rendszerismerettel rendelkezik
  • ingatlanhitelezési területen szerzett szakmai tapasztalattal, gyakorlattal rendelkezik
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik és azt a gyakorlatban is hatékonyan alkalmazza
  • dinamikus és precíz, jól kommunikál

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun Szolnok megye, Békés megye OTP bankfiókjaiban.

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával!