Állásajánlat megosztása

Beruházási munkatárs

Dátum : 2022.06.30.

Hely: Kecskemét, BK, HU, 6000

Új kollégánkat keressük bővülő csapatunkba az OTP Bank Dél-alföldi Régióközpontjába!

Beruházási munkatársként az OTP Bank számos bankfiókját fogod támogatni a Dél-alföldi Régióban!

Ha szeretsz néha elmozdulni az irodai feladatok mellől, ezt a munkakört Neked találták ki!

Feladatok:

•    számos bankfiók ingatlan-fejlesztésében való közreműködés
•    kapcsolódó beruházások lebonyolítása a kivitelezés megvalósításáig
•    beruházási igények fogadása, árajánlatok bekérése
•    folyamatban lévő beruházások státuszának nyomon követése
•    üzembehelyezési eljárások megszervezése
•    létesítmények műszaki állapotának figyelemmel kísérése, karbantartási munkák felmérése, megvalósításának koordinálása
•    kapcsolattartás a kivitelező partnerekkel és központi szakterületekkel

Elvárásaink:

•    lehetőleg műszaki végzettséggel, vagy a területen szerzett aktív tapasztalattal rendelkezz
•    B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
•    légy pontos, precíz
•    légy projektszemléletű, jó szervezőképességű
•    légy mobilis (a Dél-alföldi Régió bankfiókjaiban személyesen is meg kell jelenni)

Előnyt jelenthet:

•    beszerzési, létesítményüzemeltetéssel kapcsolatos tapasztalat
•    munkavédelmi vagy tűzvédelmi előadói képesítés

Amit kínálunk:

•    nyitottak vagyunk az új ötleteidre
•    és teret adunk arra, hogy önállóan végezhesd a munkádat
•    csapatunk befogad és támogat
•    ehhez jár egy versenyképes juttatási csomag
•    és hosszútávon stabil munkahely

Munkavégzés helye: Kecskemét.