Betöltés...
Állásajánlat megosztása

PB tanácsadó

Dátum : 2021.04.08.

Hely: Kaposvár, SO, HU, 7400

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Privátbanki tanácsadót keresünk

Feladatok:

  • banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • piaci változások nyomon követése és proaktív kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • pénzügyi-befektetési tanácsadás ügyfelek részére (igényfelmérés, ügyfél portfolió kialakítás)
  • dinamikusan fejlődő üzletágunk növekedésében részvétel: új ügyfelek, források, vagyonkezelt portfoliók szerzése, a kezelt Private banking portfolió növelése

Elvárások:

  • szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • MNB hatósági vizsga
  • értékpapírjogi vizsga
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • legalább 3 éves banki üzletági tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú magatartás
  • igényes, precíz munkavégzés

Előny:

  • tőzsdei szakvizsga
  • privát banki területen szerzett tapasztalat
  • egyéb szakmai képesítés (VAP, EFFAS, stb.)

Munkavégzés helye: Kaposvár

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú, versenyképes juttatások
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési rendszerek
  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer
  • barátságos és professzionális munkakörnyezet
  • életpálya modell szerinti előrelépési lehetőség

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni!

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatát 2021. április 30-ig a bérigény megjelölésével az alábbi linkre kattintva küldheti el nekünk.