Kötelező szakmai gyakorlatos (Békés, Bács, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye)

Dátum:  2024. aug. 29.
Hely:

HU HU HU HU

Ha szeretnéd hasznosan eltölteni a kötelező szakmai gyakorlatodat egy kiemelkedően sikeres pénzintézet tagjaként, nálunk megteheted!

Az OTP Bank Kelet-magyarországi régiója szakmai (kötelező) gyakorlat letöltésére gyakorlatos helyeket hirdet meg az alábbi vármegyékben található bankfiókjaiba:

Békés, Bács, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye.

Feladatok:

  •  A gyakornoki program szerinti területek, folyamatok megismerése
  •  A fiók dolgozóinak asszisztensi szintű támogatása
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása

Elvárások:

  • Aktív, alapképzésen (BA/Bsc) nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • A gyakorlat az iskola képzési programjában előírásként szerepeljen
  • Fejlődni, tanulni akarás, nyitottság az új dolgok iránt
  • A gyakorlat során kiadott feladatok precíz, pontos elvégzése
  • Nagyfokú együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az ország vezető pénzintézetének szervezetével
  • Bekerülhetsz a munkaerő utánpótlás adatbázisába
  • Széleskörűen bővítheted szakmai ismereteidet és kapcsolataidat
  • Sikeres, lendületes csapat tagja lehetsz

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet is kérünk csatolni, melyben a választott települések megjelölése szükséges.

A jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk, a kezdés időpontja közösen kerül leegyeztetésre.