Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs, Hajdúböszörmény

Dátum : 2021.04.20.

Hely: Hajdúböszörmény, HB, HU, 4220

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Számlavezető munkatárs, Hajdúböszörményi Fiók

Mi lenne a te feladatod:
•    Készpénzforgalom bonyolítása
•    Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése
•    Számlák fölötti rendelkezések, állandó és eseti megbízások, felhatalmazások, nyilvántartása, igazolások kiadása
•    Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
•    A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás
•    Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés

Mit várunk tőled?
•    Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
•    Teljesítményorientáltság
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    Értékesítési szemlélet
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•    Banki és/vagy értékesítési tapasztalat
•    Biztosítási, lakáshitel, vállalkozói területen szerzett tapasztalat

Ezeket adjuk cserébe:
•    Vidám, összetartó, támogató csapat
•    Hosszú távon stabil munkahely
•    Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása