Állásajánlat megosztása

Fiókvezető Gyula

Dátum : 2018.11.09.

Hely: Gyula, BE, HU, 5700

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Irányítja és megszervezi a fiók teljes körű üzleti tevékenységét a bank stratégiájával összhangban
  • Értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás, illetve annak irányítása
  • Operatívan részt vesz a fióki tevékenység napi ellátásában
  • A felügyelete alá tartozó fiók operatív irányítása, a működés szakmai és humán feltételeinek biztosítása
  • Részt vesz a felvételek lebonyolításában, javaslatot ad képzésekre, hatékonyan alkalmazza a motivációs technikákat
  • Elvégzi a hatáskörébe utalt adminisztrációs feladatokat, ellenőrzi a fiók adminisztrációját

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • A banki tevékenység széles körű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat