Állásajánlat megosztása

VÁLLALKOZÓI ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ Győri Igazgatóság

Dátum : 2022.07.25.

Hely: Győr, GS, HU, 9000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Győri Igazgatósága

VÁLLALKOZÓI ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói számlához kapcsolódó szolgáltatások és betéti termékek értékesítése
  • Készpénzmozgással nem járó pénzforgalmi műveletek végzése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélaktivitás növelése
  • Hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Munkakörhöz kapcsolódó ügyfél- és partnerkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése, referálása
  • Vállalkozói standard hitelek ajánlása és értékesítése és hitel utógondozási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség vagy vállalkozói üzletágban szerzett több éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • terhelhetőség

Jelentkezési határidő:  2022. AUGUSZTUS 21.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.