Állásajánlat megosztása

VÁLLALATI SZÁMLAVEZETÉSI VEZETŐ GYŐR

Dátum : 2022.08.02.

Hely: Győr, GS, HU, 9000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

Vállalati Értékesítési Igazgatóság Számlavezetési Központ

VÁLLALATI SZÁMLAVEZETÉSI VEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Koordinálja és ellenőrzi a hozzátartozó vállalati, önkormányzati számlavezetési terület tevékenységét,.
  • Támogatja az ügyfélakvizíciós tevékenységet, kezeli a kiemelt ügyfeleket és az egyedi ügyféligényeket.
  • Gondoskodik a számlavezetési beállítások, dokumentációs és ügyviteli háttér megfelelő minőségének biztosításáról.
  • Biztosítja a vállalati számlavezetők megfelelő szakmai felkészültségét, szakmai fejlődését.
  • Ügyféligényeken alapuló javaslataival támogatja a termék és folyamatfejlesztést.
  • Az elvégzett szakmai munkáról rendszeres időközönként beszámol a szakmai vezetésnek.

Munkavégzés helye: Győr

Munkaköri követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat: minimum 2-5 év/ számlavezetési területen és/vagy vállalati ügyfélkapcsolati, ügyfélkiszolgálási területen
  • MS Office  felhasználói ismeretek

Előny:

  • vezetői tapasztalat
  • angol középfokú nyelvismeret

Szakmai ismeretek:

  • Vállalati pénzforgalmi, passzív banki/cash management termékek ismerete
  • Vállalati számlavezetési folyamatok ismerete
  • Ügyfélszolgálati folyamat ismerete
  • Tőkepiaci hatósági vizsga (előny)

Kompetenciák:

  • Vezetői képesség
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Együttműködés
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Integritás és megbízhatóság
  • Konfliktuskezelés
  • Nyitottság az újításokra
  • Proaktív attitűd az ügyfélkiszolgálásban és az ügyfélkiszolgálási folyamatok továbbfejlesztésében

Jelentkezési határidő:  2022. augusztus 19.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.