Állásajánlat megosztása

VÁLLALATI SZÁMLAVEZETÉSI SZAKÉRTŐ GYŐR/SZÉKESFEHÉRVÁR

Dátum : 2022.07.29.

Hely: Győr, GS, HU, 9000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

Vállalati Értékesítési Igazgatóság Számlavezetési Központ

VÁLLALATI SZÁMLAVEZETÉSI SZAKÉRTŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • A vállalati, önkormányzati, vagy közszolgálati ügyfelek számlavezetési szempontból történő kiszolgálása
  • Pénzforgalom, passzív banki termékek és szolgáltatásokhoz kapcsolódó napi ügyfél kapcsolattartás
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
  • Komplex cash management termékek teljeskörű szakértői ügyintézését
  • Standard és egyedi ügyféligények kezelése, koordinációja.
  • Ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • Számlavezetéshez kapcsolódó ügyfélajánlatok kialakításában való közreműködés

Munkavégzés helye: Győr/Székesfehérvár

Elvárások:

  • 2-5 év szakmai tapasztalat számlavezetési területen vagy vállalati, ügyfélkiszolgálási területen
  • Vállalati pénzforgalmi, passzív banki/cash management termékek ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, ügyfélközpontú szemléletmód
  • Nyitottság az újításra, proaktív attitűd az ügyfélkiszolgálási folyamatok tovább fejlesztésében
  • Office felhasználói ismeretek
  • Értékpapír jogi vizsga (előny)
  • Angol nyelv középfokú szintű ismerete (előny)
  • Gépjárművezetői engedély (előny)

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Stressztűrő képesség
  • Csapatban együttműködő hozzáállás

Jelentkezési határidő:  2022. augusztus 28.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.