Betöltés...

Lakossági hitelezési munkatárs Székesfehérvár Ingatlanhitel Feldolgozó Központ

Dátum : 2022.01.14.

Hely: Győr, GS, HU, 9000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Észak-dunántúli Régiója

Ingatlanhitel-feldolgozó Központja

lakossági hitelezési munkatársat

keres székesfehérvári telephellyel

Feladatok:

  • a befogadott lakossági ingatlanhitelek teljes körű rögzítése
  • a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a befogadó, folyósító fiókkal
  • ügyviteli utasítások és jogszabályi változások figyelemmel kísérése, naprakész alkalmazása

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár

Elvárások:

  • ingatlanhitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • több éves banki és ezen belül lehetőleg lakáshitelezési gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • dinamizmus
  • terhelhetőség

Jelentkezési határidő:  2022. február 10.

    Jelentkezéséhez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.