Állásajánlat megosztása

Global Markets Vállalati értékesítés támogató - Győr

Dátum : 2022.05.03.

Hely: Győr, GS, HU, 9000

A Global Markets Vállalati Értékesítési területe és az Észak-Dunántúli Régió pozíciót hirdet Global Markets vállalati értékesítés támogató pozícióra.
A régióban újonnan létrehozni kívánt pozíció a Global Markets vállalati értékesítési stratégiában központi szerepet tölt be, elsősorban a Bank jelenlegi és potenciális ügyfélkörének bővítése, a társterületek közötti együttműködés mélyítése, valamint a Bank belső folyamatainak működtetése és azok fejlesztése az elvárás az új kollégától.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a Global Markets (treasury) vállalati ügyfélkörének értékesítési folyamatában
  • Üzleti és értékesítési lehetőségek proaktív beazonosítása
  • Döntés-előkészítő tevékenységgel és üzletkötéssel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása
  • Termékmenedzsment (szakmai támogatás, véleményezés, javaslattétel, új üzletági szabályozás adaptálásának elősegítése régiós szinten)
  • Részvétel az ügyfélportfólió kezelésében, napi szintű együttműködés a treasury vállalati értékesítési területével
  • Global Markets szolgáltatás és termékportfoliójával kapcsolatos oktatások szervezése, megtartása a Régiós szervezeti egységekben

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 4-6 éves, vállalati finanszírozási és/vagy treasury értékesítési területen szerzett banki tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és jó együttműködési készség
  • Kezdeményezőképesség és proaktivitás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelet:

  • Kereskedelmi banki hitelezési folyamatok ismerete
  • Pénz és tőkepiacok ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Magyarországon születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr