Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Lakossági hitelezési munkatárs Gárdony

Dátum : 2021.04.26.

Hely: Gárdony, FE, HU, 2483

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Gárdonyi Fiókja

lakossági hitelezési munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • lakossági hiteltermékek értékesítése
  • hitelkérelmek befogadása, engedélyezésre történő előkészítése, szerződéskötés, folyósítás
  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
  • számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
  • ügyfél-tájékoztatás, aláírás- és okmányazonosítás
  • ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • több éves banki és ezen belül lakáshitelezési gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • nyitottság az újdonságok felé

Előny:

  • banki lakáshitelezési területen szerzett tapasztalat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
  • alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
  • valutapénztárosi szakképesítés

Jelentkezési határidő: 2021. május 21.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.