Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs Esztergom

Dátum : 2021.11.09.

Hely: Esztergom, KE, HU, 2500

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Esztergomi Fiókja

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • számlavezetési feladatok ellátása
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • terhelhetőség

Előny:

  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
  • alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
  • valutapénztárosi vizsga

Jelentkezési határidő:  2021. december 05.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.