Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Tanácsadó munkatárs - Debrecen

Dátum : 2022.05.13.

Hely: Debrecen*, HB, HU, 4000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Keressük hamarosan nyitó új,

debreceni tanácsadó fiókunk csapatát és vezetőjét

A fiók és a csapat feladata:

  • új ügyfélkör kialakítása, kizárólag közvetlen ügyfélkapcsolatokra alapozva
  • fokozott akvizíciós tevékenység, fiókon belül és kívül is
  • készpénzmentes működés
  • az általános banki nyitvatartástól eltérő rendben való munkavégzés

Tanácsadó munkatárs

Mi lenne a Te feladatod?

•    részvétel az ügyfélkiszolgálásban
•    banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
•    a munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás
•    külső akvizíció, a közvetlen ügyfélkapcsolatok kiépítése

Várjuk jelentkezésedet, ha:

•    középfokú gazdasági/pénzügyi végzettséget szereztél
•    PSZKT vizsgával rendelkezel
•    ügyfélközpontú és eredményorientált vagy
•    kiváló tanulási képességgel rendelkezel
•    jó csapatjátékos vagy
•    innovatív gondolkodás jellemez

Előnyt jelent, ha:

•    rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel
•    már van banki, biztosítási, értékpapír, vállalkozói területen szerzett tapasztalatod

Ezeket adjuk cserébe:

•    új, inspiráló környezetben történő munkavégzés
•    hosszú távon stabil munkahely
•    versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
•    munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása