Szenior vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó - Debrecen

Dátum:  2024. ápr. 24.
Hely:

Debrecen, HU, 4025

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Szenior vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó, Debrecen

Mi lenne a te feladatod:

  • Kapcsolattartás meglevő közép- és nagyvállalati ügyfelekkel
  • Ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Hiteltárgyalásokon való szakértői szintű részvétel, helyszíni szemle elvégzése, szerződések megkötése
  • Előterjesztések kapcsán az üzleti rész elkészítése/információ megosztása a teamtagokkal
  • Hideghívások bonyolítása

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Minimum 3-5 éves banki tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, folyamatszemlélet
  • Üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • Elemzési, pénzügyi, számviteli tapasztalat

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása