Betöltés...

Régiós Lakáshitel Feldolgozó Központ Vezető Debrecen - Miskolc vagy Nyíregyháza

Dátum : 2021.11.23.

Hely: Debrecen*, HB, HU, 4000

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Keressük több telephelyen működő

Régiós Lakáshitel Feldolgozó Központunk felelős vezetőjét

(Debrecen, Miskolc vagy Nyíregyháza)

Mit lesz a feladatod?

  • A Feldolgozó Központ munkájának szervezése,
  • munkatársak fejlesztése,
  • az üzleti elvárások teljesítésének támogatása,
  • gyors és prudens feldolgozás és döntéshozatal,
  • ügyfél- és partner elégedettség biztosítása,
  • személyes részvétel a feldolgozási és döntési folyamatokban.

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • Kiemelkedő vezetői készségek,
  • Banki tapasztalat, valamint a lakáshitelezési folyamatok ismerete,
  • Saját gépjármű, és aktívan használt jogosítvány.

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat,
  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás,
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása.